Aromaterapia jako narzędzie wspierające proces uczenia się i zapamiętywania
WOM Festiwal
Termin: 20.04.2024 godz. 09:0010:00
Miejsce: RODN WOM wKatowicach Sala: Sala Klubowa
Prowadzący szkolenie: Marzena Skowron

Prowadząca:

Marzena Skowron – nauczyciel CKZiU województwa śląskiego w Katowicach na kierunku Technik Usług Kosmetycznych pedagog, dyplomowany Mistrz Kosmetyki, kosmetolog a przede wszystkim promotorka zdrowia. Promuje zdrowy styl życia w połączeniu z naturą a naturalna kosmetyka to jej życiowa pasja, którą dzieli się ze swoimi słuchaczkami. Współtwórczyni koncepcji „Piękno w stylu slow” przedstawionej na łamach branżowego czasopisma  „Art of Beauty.” Autorka wielu warsztatów i wykładów z zakresu naturalnej pielęgnacji jak również promocji zdrowia. Absolwentka prestiżowego szkolenia Mentoringu Witalnego organizowanego przez Vital Academy, Wiceprezeska Fundacji Prowitalni działającej w obszarze holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Wieloletnia  prelegentka na Festiwalach  Edukacyjnych  organizowanym przez WOM, z entuzjazmem dzieląca się wiedzą z zakresu szeroko pojętego  zdrowia i urody  z innymi nauczycielami.

Adresaci:

edukacja ponadpodstawowa

Tytuł warsztatu:

Aromaterapia jako narzędzie wspierające  proces uczenia się i zapamiętywania.

Tematyka:

Na warsztacie dowiesz się:

-czym jest aromaterapia

-poznasz dekalog aromaterapii

- jak bezpiecznie stosować aromaterapię

- poznasz metody aplikacji naturalnych olejków eterycznych

- poznasz rodzaje olejków eterycznych wspierających proces uczenia się i zapamiętywania

- dowiesz się w jaki sposób olejki eteryczne mogą wspierać procesy kognitywne takie  jak pamięć czy koncentrację

-doświadczysz działania mieszanki  olejków do nauki na sobie.

Osoba do kontaktu: Hanna Dąbrowska
Nr tel: 32 259 98 48 wew: 212 Nr sali: 94 email: hdabrowska@womkat.edu.pl